• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/okansadri.engin.9/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905435787280
  • https://www.instagram.com/okansadriengin/
  • https://www.youtube.com/channel/UCE01Y-Qea-Pg089XrAtRjUg
    • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
    • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
OBUMDER
 
Bağımlılıklar ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği
SERHAT SPOR KULÜBÜ

Yeni mah 307 nolu sok. No .26 Altınordu.Ordu
0538 657 45 08
Serhat KİRAZ
EN TV
EN TV ARTIK YAYINDA

“YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ” FİLMİ DİZİ OLMA YOLUNDA

“YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ” FİLMİ
DİZİ OLMA YOLUNDA


   “Bağımlılıklarla mücadelede 7. Sanat “ sloganıyla yola çıkan Arya Yapım, YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ adlı ilk filminin çekimlerine Ordu’nun Kabadüz İlçesinde başladı. Ordu Yeşilay Cemiyeti ve Ordu Kabadüz Belediyesi ve çeşitli STK’ların da desteğiyle, senaryo ve yönetmenliğini Okan Sadri Engin’in yaptığı film daha vizyona girmeden televizyon dizisi teklifleri de almaya başladı.


   Böyle anlamlı ve topluma faydalı bir projenin Ordu’da çekiliyor olması ise Ordu için büyük bir şans. 

   Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Okan Sadri Engin; “ 10 bölüm senaryosu hazır olan filmin paket olarak çekilmesi karşılığında ön değerlendirme sonucunda dizinin yayın hakkını almak isteyen ulusal bir kanal var. Şu anda kanalla ilk görüşmemizi yaptık ve yetkililer projeyi merakla beklediklerini söylediler.Böyle anlamlı ve topluma faydalı bir projenin Ordu’da çekiliyor olması ise Ordu için büyük bir şans. Bizler bu filmi kendi imkan ve gayretlerimizle çekmeye çalışırken böylesi teklifler almakta bizi gururlandırmaktadır. Ben Ordu kamu kurum ve kuruluşlarının bu konuda bu filme sponsor ve destek konularında daha duyarlı olmalarını istiyorum. “ şeklinde konuştu.

Halka daha hızlı ulaşmak için beyaz perdeden çok beyaz cam daha cazip geliyor bana göre.

Film Ekim 2018’de Ordu başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok yerinde izleyiciyle buluşmayı hedefliyor.Yine Okan Sadri Engin yaptığı açıklamada, “Ben bu filmi sinema için düşünmüştüm ama dizi olarak belki bu fikrimi yeniden gözden geçirebilirim. Çünkü yazılmış ve tasarlanmış 10 bölüm YAŞAMAYI SEÇ senaryomuz var. Halka daha hızlı ulaşmak için beyaz perdeden çok beyaz cam daha cazip geliyor bana göre.” Diyerek sözlerine ekledi.


  
711 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın