• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/okansadri.engin.9/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905435787280
  • https://www.instagram.com/okansadriengin/
  • https://www.youtube.com/channel/UCE01Y-Qea-Pg089XrAtRjUg
    • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
    • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
OBUMDER
 
Bağımlılıklar ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği
SERHAT SPOR KULÜBÜ

Yeni mah 307 nolu sok. No .26 Altınordu.Ordu
0538 657 45 08
Serhat KİRAZ
EN TV
EN TV ARTIK YAYINDA

OKAN SADRİ ENGİN “MEŞHUR KOLTUK” DA

OKAN SADRİ ENGİN “MEŞHUR KOLTUK” DA

   YEPYENİ BİR İNTERAKTİF TV KANALI “KOTYORA TV” NİN İNTERAKTİF VE EĞLENCELİ PROGRAMLARINDAN BİRİ OLAN “MEŞHUR KOLTUK” BU HAFTA OKAN SADRİ ENGİN’İ KONUK ETTİ

   Bir gurup girişimci gencin internet yayıncılığına yepyeni bir bakış açısı getirerek “KOTYORA TV” adıyla interaktif bir tv kanalı kurması internet yayıncılığı sektöründe ilgiyle karşılandı. Daha çok Orduspor ve futbol konularıyla yayın hayatına başlayan “KOTYORA TV” zamanla farklı ve özgün içerikler de üretmeye başladı. 

   Ordu’nun ve Karadeniz’in topluma mal olmuş önde gelen sporcu,sanatçı, girişimcilerinin konuk olarak alındığı “MEŞHUR KOLTUK” programı bu hafta Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Okan Sadri Engin’i konuk etti.

   Gençlere mesajlar bölümünde Engin, sinemaya hevesli gençlerin yalnız bırakılmaması ve onlara Üniversite desteğinin sağlanması gerekliliğini vurgulayarak sözlerine şu şekilde devam etti ; “Ordu’da sinema filmi çeken birçok amatör var. Bilen birileri olsa da bu hevesli insanları bir araya getirse ya ?..Orduluyu bozanlar kimlerdir biliyor musun ? Dışarıdan gelip de biliyorum diyenler. Profesyonel ekip neresi olacak ? Ordu Üniversitesi. Senin okulun . Üniversitenin Sinema Televizyon bölümü yok mu ? Ne işe yarıyor ? 81 ile sinema televizyon bölümü açıyorsun, 81 ilden mezun veriyorsun, sinemacı çıkartamıyorsun. Bir tek merkez nerede ? İstanbul da varsa bir de Ankara’da .Bu adamlar ne olacak ? Set görmeden sinemacı yönetmen olur mu ? “ dedi.

   Bu eğlenceli ve neşeli sohbetin tamamını 22 Şubat tarihi itibarıyle https://www.youtube.com/watch?v=sV1X7KQfWVE&feature=share YOUTUBE kanalından izlenebilirsiniz.

  
358 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın