• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100063609247470
  • https://www.instagram.com/okansadrienginresmi/
  • https://www.youtube.com/channel/UCz-qn-msYfvdvVbk3RjjSig
    • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
    • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
KALEMŞÖRLER DİYARI
Sizlerde birer KALEMŞÖR olabilir,
adaletsizlikle kaleminizle mücadele edebilirsiniz.
www.okansadriengin.com sitemize
yazar üye olarak abone olun,
siz de bir kalemşör olun.
OBUMDER TÜM YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
OBUMDER (Bağımlılık ve Uyuşturcuyla Mücadele Derneği) Altınordu Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda "Obumder Tüm Yönetim Kurulu Toplantısı"nı gerçekleştirdi. 

     Yönetim kurulu Asıl ve Yedek Üyelerin tümünün katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Dernek tüzüğü ve derneğin stratejik planlaması hakkında Başkan Okan Sadri Engin tarafından üyeler bilgilendirildi.

     Başkan ENGİN,konuşmasında;"Değerli BASIN MENSUPLARI ve  Değerli OBUMDER Yönetim Kurulu Tüm Üyeleri ve Kıymetli Dostlarımız, Bugün burada, kendi içimizde bir fikir alışverişi yaparak, genel bir değerlendirmede bulunmak OBUMDER’imizi daha yakından tanımak ve kaynaşmak niyetiyle toplandık. Sizleri OBUMDER’de ağırlamanın mutluluğuyla, hoş geldiniz diyorum. Bu toplantıları, OBUMDER olarak son derece önemsiyoruz; çünkü YÖNETİM KURULUMUZ ve ÜYELERİMİZLE yakın temasta kalmamıza vesile olup aramızda ki köprünün daha da sağlamlaşmasını sağlıyorlar. Bizim defaatle dile getirdiğimiz bir konu var değerli misafirler: Bizler Türkiye’nin kalkınmasını, büyümesini ve her alanda refahını yükseltmesini esas meselemiz kabul ettik. Her adımımızı buna göre atıyoruz. Fakat, bu söylemin sözde kalmasına da müsaade etmeden, bu doğrultuda projeler geliştiriyoruz.İşte bu nedenledir ki; dünyada ülkelerin kalkınmasının en büyü engeli terör ve terörün desteklendiği UYUŞTURUCU sektörüdür. Neden böyle bir konuyla konuşmama başladım ? Öncelikle arz ederim ki, yıllardan beri süregelen Batı Medeniyeti dediğimiz ama Medeniyeti sözde kalmış birçok dünya ülkesi, özellikle gelişmekte olan ya da üretime hazır olup harekete geçmeye hazırlanan en önemlisi genç nüfusu fazla aile ve ahlak bağları yüksek olan ülkeler üzerinde büyük oyunlar oynamaktalar. Ülkemiz sizinde bilgi sahibi olduğunuz gibi her alanda çok kritik konumda. Başta uyuşturucunun en önemli geçiş güzergahlarından birisidir. Dünyanın uyuşturucu merkezi Afganistan’dan gelen maddenin Avrupa’ya açılan kapısıdır. Eğer Afganistan’da uyuşturucu biterse, dünyada terör ve uyuşturucu biter. Avrupa ne kadar az madde kullanırsa Afganistan halkı rahata erer. Terörün en büyük kaynağı uyuşturucudur. Dünyanın başına yüzyıllardır bela olan uyuşturucu madde ve türevlerinin yayılmasına engel olmak için duyarlı her vatandaşın elini taşın altına koyması gerekmektedir. OBUMDER, bu konuda sadece uyuşturucu bağımlılığı değil bir çok önemli konuda halkı bilinçlendirmek ve bilgi silahıyla gençleri donatmak için kurulmuştur. Bugün burada 16 tane değerli ve duyarlı OBUMDER’li gönüllüye ben şahsım ve halkımız adına bir teşekkürü borç bilit ve hepinize teşekkür ederim."

   Toplantıya Yönetim Kurulunun hemen hemen tamamı katılımcı olarak iştirak etti. Katılımcılar; Başkan Vekili Antrenör Serhat Kiraz,Yönetim Kurulu Sekreteri Genetik Traıner Haki Keskin, Sayman Aykut Bayındır, Asıl Üye Sporcu Nursena Yurt katılırken; denetim kurulu ve yedek üyelerden; Dt. Ayşen Nazaroğlu, Ümit Bulut,  Mehmet Turgut Yeşilırmak, Coşkun Şahin ve Zeynep Ozan katıldılar.
  
650 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın