• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100063609247470
  • https://www.instagram.com/okansadrienginresmi/
  • https://www.youtube.com/channel/UCz-qn-msYfvdvVbk3RjjSig
    • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
    • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
KALEMŞÖRLER DİYARI
Sizlerde birer KALEMŞÖR olabilir,
adaletsizlikle kaleminizle mücadele edebilirsiniz.
www.okansadriengin.com sitemize
yazar üye olarak abone olun,
siz de bir kalemşör olun.
ORDU FİLMİNE SAHİP ÇIKIYOR
Uzun zamandır çekimleri ORDU ili ve ilçelerinde devam eden Aksiyon ve Dram tarzı YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ sinema filminin ekibinden ORDU'ya ve Ordululara çağrı geldi.

Senaryosunu ve başrolünü üstlendiği YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ adlı sinema filminin vizyona gireceği ilk günden itibaren seyirciyi etkileyeceğinin altını çizen Okan Sadri Engin, "Ordu ilimizde Ordulu hevesli ve yetenekli dostlarımızla filmimizi çekiyoruz. Allah nasip etti ve filmimizin son sahnelerini de tamamladık. Uzun ve zorlu çekim sürecimizin içerisinde gördük ki Ordu bürokrasisi ve Ordulu yöneticilerden projemiz için bırakın maddi desteği manevi bir destek bile gelmedi. Bu konu nedeniyle Ordu bürokrasini bir kere daha ele almayı ve gözden geçirmeyi düşündüm. "

ENGİN, filmin çekimleri boyunca hiç kimseden hiçbir destek almadığını sadece oyuncu ve teknik ekibin, yardım sever yöre halkının ve filmin yönetmeninin katkılarıyla tamamlandığını söylerken sözlerine şu şekilde devam ett.. " Filmimiz Ordu halkının kendi filmidir. Çünkü bu filmi Ordu halkı ve özverili evlatlarıyla birlikte çekmeyi başardık. Bizde diyoruz ki "filmine sahip çık ORDU !"... Bilindiği üzere Ordu ilinin bir çok ilçesinde tarihi ve doğal güzelliklerinin gözler önüne serildiği bu sahnelerde aynı zaman da Türkiye'de ORDU il ve ilçelerininde tanıtımına katkıda bulunduk. O nedenle bu film konusu gereği olmasa da içeriği ORDU'dur ve ORDU şehri kokmaktadır. O nedenle ekip olarak ilçelerimiziden de katkı sağlanmasını istediğimiz için #filminesahipçıkordu #filmine sahipçıkkeçiköy #filminesahipçıkkabadüz vb. ilçelerin heşdekleriyle vizyon öncesi halkın desteğini bekliyoruz. "


Filmin 2019 yılı ilk gösteriminin Ekim ayında ORDU'da yapılması planlanıyor.

  
520 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın