• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/okansadri.engin.9/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905435787280
  • https://www.instagram.com/okansadriengin/
  • https://www.youtube.com/channel/UCE01Y-Qea-Pg089XrAtRjUg
    • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
    • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
OBUMDER
 
Bağımlılıklar ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği
SERHAT SPOR KULÜBÜ

Yeni mah 307 nolu sok. No .26 Altınordu.Ordu
0538 657 45 08
Serhat KİRAZ
EN TV
EN TV ARTIK YAYINDA

TANINAN ŞARKICI GÜNDÜZ GÜLERYÜZ "YAŞAMAYI SEÇ"ECEK
TANINAN ŞARKICI GÜNDÜZ GÜLERYÜZ "YAŞAMAYI SEÇ"ECEK 

Uzun zamandır çekimleri ORDU  il ve ilçelerinde devam eden Cengiz Keskin'in yönetmen koltuğunda oturduğu ,senaristliğini ve başrol oyunculuğunu Okan Sadri Engin'in üstlendiği Aksiyon ve macera filmi YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ"ın kalabalık kadrosuna Tanınmış Şarkıcı Gündüz Güleryüz'de katıldı.

Bilindiği üzere "Bağımlılıklarla Mücadelede 7. Sanat" sloganıyla yola çıkan sinema film serisinin ilk filmi olan YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ, kalabalık oyuncu kadrosuylada ORDU yöre halkının ilgisini çekmişti. ORDU'nun tarihi ve doğal güzelliklerinin bolca yer aldığı aksiyon sahneleriyle süslü olan filmin oyuncu kadrosuna tanınmış şarkıcı Gündüz Güleryüz'ün de dahil olması, sanatçının sevenleri tarafından da memnuniyetle karşılandı. Yine filmin oyuncu kadrosunda yer alan "OLMUYOR" parçasıyla iyi bir çıkış yakalayan Soner Şensoy'da filmde rol alıyor. 

Gündüz Güleryüz yaptığı açıklamada; "Bu filmi uzun zamandır takip ediyor ve filmin yapımcısı ve senaristi Okan Sadri Engin'le de film üzerinde planlamalar yapıyorduk. Bu filme Kalpazan rolüyle dahil oldum. Konusu gereği dünyayı bir kanser virüsü gibi saran uyuşturucu çeteleri ve bunun etrafında toplanan kara paracılar kadın satıcıları, hep geleceğimizin teminatı gençlerimizin önünü kesmekte ve aileleri yıkmaktadır. Ben de bu filmde o kötü insanları temsil ederek izleyicileri kötü insanlara karşı uyanık olmaları konusunda dikkatli olmaya çağırıyorum." dedi.

Güleryüz filme aynı zamanda söz ve müziği kendisine ait olan DERTLİ BAŞIM adlı eseriyle de destek vermiştir. 
  
709 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın