• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/okansadri.engin.9
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905435787280
 • https://twitter.com/okan_sadri
 • https://www.instagram.com/okansadriengin/
 • https://www.youtube.com/channel/UCE01Y-Qea-Pg089XrAtRjUg
  • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
  • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
OBUMDER
 
Bağımlılıklar ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği
SERHAT SPOR KULÜBÜ

Yeni mah 307 nolu sok. No .26 Altınordu.Ordu
0538 657 45 08
Serhat KİRAZ
EN TV
EN TV ARTIK YAYINDA

LARA BEBEKTEN SEVİNDİRİCİ HABER GELDİ
OBUMDER (Bağımlılıklar ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği) Başkanı ve oyuncu Okan Sadri Engin'in küçük kızı Lara Engin (1) ,geçtiğimiz haftalarda yoğun bakıma alınarak tedavi altına alınmıştı. Dün Lara Bebekten sevindirici haber geldi ve Lara Bebek sağlığına kavuştu.

   Obumder Başkanı ve oyuncu Engin'in küçük kızı Lara akşam saatlerinde uykuda komada girmiş ve Engin'in dikkatiyle derhal ambulansa haber verilerek Ordu EAH Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi aciline kaldırılarak, müdahale edilmişti.

   2 saate yakın süren müdahale sonucu yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Lara Engin, Ordu'da uzman doktor olmaması nedeniyle sabah saatlerinde ambulansla Samsun Medikal Park Hastanesi Çocuk Bölümüne sevk edilmiş ve 5 gün yoğun bakımda tedavi altına alınmıştır. 

   Uzman Doktor Öğretim Görevlisi Çocuk Nöroloğu Hülya İnce'nin başarılı takip sürecinde 5 gün sonra servise çıkarılan Lara Bebek'in yaşam mücadelesini kazanması başta ailesi olmak üzere herkesi sevindirdi.

   Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Engin; "Çok korkunç bir gecenin ardından, sıkıntılı 10 günlük bir zaman geçirdik ama sonunda kızımız Lara'yı yeniden kucağımıza aldık. Bu süreçte gerek arayarak gerek mesaj yoluyla maddi manevi tüm dostlarımızın yanımızda olduğunu görmek beni duygulandırdı. Herkese çok teşekür ediyorum. İyi ki sanat yapmışım ve yıllarca insanlarla sanat diliyle iletişime geçmişim. İşte bugün bu sanat dili sevgi dili olarak karşımıza çıktı ve bu sevgi selinin yarattığı enerjiyle kızımız hayata döndü. "

   Sürecin takibiyle ilgili Ordu siyasetinin de duyarlılığı dikkat çekti. Engin;" Ben o sıkıntılı süreçte yanımda olan tüm siyasetçilerimize çok teşekkür ederim. Hepsinin altın gibi bir kalbi var. Kızımızın hayata dönmesine vesile oldular. "
  
512 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret210116
Anket
PARLAMENTER SİSTEME DÖNÜLMESİNİ İSTER MİSİNİZ?
YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ 2019 VİZYONDA
YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ FRAGMAN