• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/okansadri.engin.9/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905435787280
  • https://www.instagram.com/okansadriengin/
  • https://www.youtube.com/channel/UCE01Y-Qea-Pg089XrAtRjUg
    • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
    • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
OBUMDER
 
Bağımlılıklar ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği
SERHAT SPOR KULÜBÜ

Yeni mah 307 nolu sok. No .26 Altınordu.Ordu
0538 657 45 08
Serhat KİRAZ
EN TV
EN TV ARTIK YAYINDA

YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ FİLMİ 14 DİLDE İZLENECEK

YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ FİLMİ 14 DİLDE İZLENECEK

   Bir süre önce çekimleri biten ve iki gala ile özel gösterimlerle vizyona giren ORDU ilinin dağlarında ve yaylarında çekilen ilk sinema filmi olan; başrolerini Okan Sadri Engin, Emrullah Gedik, Aysun Şenyurt ve ünlü şarkıcı Soner Şensoy’un paylaştıkları YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ filmi, Corona Virüs önlemleri sebebiyle organizasyonlarının iptal olması nedeniyle YOUTUBE ve VİMEO üzerinden yayınlanma kararı almıştı. 

   Özellikle YOUTUBE üzerinden ciddi bir izleyici kitlesine ulaşan filmin başarısını artırmak ve dünya da izlenmesini sağlamak amacıyla, film ekibi YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ filmini 14 dilde YOUTUBE üzerinden yayınlama kararı aldı.

   #çince #almanca #arapça #azerbaycandili #felemenkçe #fransızca #gürcüce #ingilizce #italyanca #kırgızca #korece #özbekçe #rusça #türkçe dil seçenekleriyle 06.09.2020 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ filmi daha ilk günden dünya izleyicisine kendini tanıtmaya başladı.
  

   Filmin senaristi ve oyuncusu Okan Sadri Engin; “Bu filme gerçekten insanüstü bir emek vererek çektik. Sinemalarda yer bulmak için çok uğraştım ama karşıma hep ciddi miktarlarda para konusu çıkıyordu. Corona Virüs önlemleri nedeniyle de yapmış olduğumuz özel gösterimlerin iptalleri nedeniyle insanlara YOUTUBE ve VİMEO üzerinden ulaşma kararı aldık. İyi ki de böyle bir karar almışız. Şimdi bir hafta vizyonda kalıp çok az sayıda izleyiciye ulaşacak olan filmimiz, dünya da izlenir hale geldi.”

   YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ filmi gelecekte daha fazla bir kitlenin keşfedeceği önü açık bir film ol a yolunda ilerliyor.

  
164 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın