• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100063609247470
  • https://www.instagram.com/okansadriengin/
  • https://www.youtube.com/channel/UCz-qn-msYfvdvVbk3RjjSig
    • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
    • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
KALEMŞÖRLER DİYARI
Sizlerde birer KALEMŞÖR olabilir,
adaletsizlikle kaleminizle mücadele edebilirsiniz.
www.okansadriengin.com sitemize
yazar üye olarak abone olun,
siz de bir kalemşör olun.
YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ FİLMİ FİLBOX' DA YAYINDA
YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ FİLMİ FİLBOX' DA YAYINDA

   Çekimleri, 2019 yılında tamamlanan ve izleyici karşısına çıkan, “Bağımlılık ve Uyuşturucu Derneği katkılarıyla (OBUMDER),  ORDU’nun ordulularla çekilen, ilk ve tek aksiyon filmi YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ, vizyona gireceği tarihte CORONA VİRÜS salgını nedeniyle internette yayınlanmıştı. İnternet ortamında ciddi bir izleyici kitlesi yakalayan film, birçok dijital firması tarafından yayın haklarını almak için talep edilmişti. Bu taleplerin sonucunda filmin yayın haklarını alan firma vasıtasıyla, başta tüm dijitaller olmak üzere, uluslararsı anlaşmalarını da sağlamış bulunuyor.

 

   YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ filmi NARKOZ adı altında, başta Almanya olmak üzere, Pakistan, Kore ve Belçika dijitallerinde yayına girmeye hazırlanıyor.

 

   Bunun yanı sıra filmin yayınlanacağı ilginç platformlarda mevcut. İDO’lar, metrobüs ve tranvay gibi yolcu  taşıyan araçlarda da gösterime sunulacak.

 

   Birkaç dijital kanalda yayına giren NARKOZ filmi artık FİLBOX dijital kanalında aylık yada yıllık paket üyeliği yapılarak izlenebiliyor.

 

   Yine FİLBOX adına NARKOZ filminin diziye dönüştürülmesi için filmin yapımcısı ve senaristine teklif getirildi. Yakın zaman içerisinde keşif gezilerini bitiren ekip, NARKOZ filminin devamını çekmeye hazırlanıyorlar.

 

ORDU’nun oyuncularının bu gibi bir başarıya imza atması elbette gurur verici bir tablo. Bizlerde ORDU halkı adına ekibe başarılar diliyoruz. 

 

  
159 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın