• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100063609247470
  • https://www.instagram.com/okansadriengin/
  • https://www.youtube.com/channel/UCz-qn-msYfvdvVbk3RjjSig
    • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
    • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
KALEMŞÖRLER DİYARI
Sizlerde birer KALEMŞÖR olabilir,
adaletsizlikle kaleminizle mücadele edebilirsiniz.
www.okansadriengin.com sitemize
yazar üye olarak abone olun,
siz de bir kalemşör olun.
SİTE ÜYELERİME ÇEKİLİŞLE İMZALI KİTAPLARIMI HEDİYE EDİYORUM
ENGİN; "SİTE ÜYELERİME ÇEKİLİŞLE İMZALI KİTAPLARIMI HEDİYE EDİYORUM"Sanatçı Okan Sadri Engin, uzun yıllar şahsi web sitesinden hayranlarına ve öğrencilerine ulaşmakta ve faydalı bilgiler paylaşmaktadır. Ciddi bir takipçi sayısı oluşan sitenin yenilenmesi üzerine site üyelerine bir sürpriz hazırlayan Okan Sadri Engin, çekiliş sonucunda bir üyesine kitaplarını hediye edeceğini tüm üyelerine mail ve sosyal medya yoluyla ilan etti. 

Engin; yaptığı tüm çalışmaları www.okansadriengin.com sitesinde hayranlarıyla paylaşırken, aynı zaman sa güncel haberler ve yazarlara da yer vermektedir. Çok yönlü bir site olan www.okansadriengin.com sitesinin bu sebeple de ciddi bir takipçi sayısı var.

Engin, site üyelerine çektiği mail'de "SİZ DEĞERLİ ÜYELERİME KİTABIMI HEDİYE EDİYORUM. www.okansadriengin.comŞahsi WEB Siteme üye olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Ben de siz değerli üyelerim için aranızdan birisine GÖKTEN ÜÇ OYUN DÜŞMÜŞ ve YAŞAMAYI SEÇ tiyatro oyun kitaplarımı imzalayarak hediye edeceğim.Bir Aktör Yaratmak YOUTUBE Kanalımda çekilişi video olarak yayınladıktan sonra değerli üyemiz ile buluşarak hediyesini takdim edeceğim.Youtube kanalımın linki https://www.youtube.com/channel/UCz-qn-msYfvdvVbk3RjjSig Yenilenen sitemizi takip etmeye devam edebilir, çevrenize önerebilir, güncel haberlerden ve faaliyetlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. "

Youtube kanalından ve sosyal medyadan gerçekleştireceği çekilişin sonucunda Engin, şanslı üyesini ziyaret ederek kitabı teslim edecek.

Çekiliş sonucu 10 Ekim 2021 günü Bir Aktör Yaratmak Youtube kanalından saat 23:00'da duyurulacaktır.

Çekiliş gününe kadar siteye üye olanlar kitap çekilişine katılma hakkı kazanacaklardır.

  
125 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın