• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100063609247470
  • https://www.instagram.com/okansadrienginresmi/
  • https://www.youtube.com/channel/UCz-qn-msYfvdvVbk3RjjSig
    • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
    • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
KALEMŞÖRLER DİYARI
Sizlerde birer KALEMŞÖR olabilir,
adaletsizlikle kaleminizle mücadele edebilirsiniz.
www.okansadriengin.com sitemize
yazar üye olarak abone olun,
siz de bir kalemşör olun.

BABA SAYFAGeçtiğimiz yıllarda kurulan ve kısa zaman da başarılı bir ivme kazanarak üye sayısını artıran, Ordu halkının sempatisini kazanan ORDU DEVA PARTİSİ İL BAŞKANLIĞI, yönetim kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor.
Geçtiğimiz hafta yayınlanan videosunda www.okansadriengin.com adlı şahsi web sitesinden yapmış olduğu “bir üyeme hediye imzalı kitaplarımı vereceğim” duyurusu sonucunda çekmiş olduğu videosunda yapmış olduğu çekiliş sonucunda Mehmet Turgut Yeşilırmak adlı üye çekiliş sonucunda Engin imzalı kitapları almaya hak kazanmıştı.
04.01.2022
14.10.2021
Oyuncu ve yapımcı Okan Sadri Engin, memleketi ORDU’ya yerleştiği uzun bir dönem sonucunda ORDU’nun sanat alanında yapılanmasına büyük bir destekçi ve yol gösterici olmuştu.
Sanatçı Okan Sadri Engin, uzun yıllar şahsi web sitesinden hayranlarına ve öğrencilerine ulaşmakta ve faydalı bilgiler paylaşmaktadır. Ciddi bir takipçi sayısı oluşan sitenin yenilenmesi üzerine site abonelerine bir sürpriz hazırlayan Okan Sadri Engin, çekiliş sonucunda bir üyesine kitaplarını hediye edeceğini tüm üyelerine mail ve sosyal medya yoluyla ilan etti.
14.10.2021
04.10.2021
Çekimleri, 2019 yılında tamamlanan ve izleyici karşısına çıkan, “Bağımlılık ve Uyuşturucu Derneği katkılarıyla (OBUMDER), ORDU’nun ordulularla çekilen, ilk ve tek aksiyon filmi YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ, vizyona gireceği tarihte CORONA VİRÜS salgını nedeniyle internette yayınlanmıştı.
15 Nisan Dünya Sanat Günü nedeniyle, DEVA PARTİSİ Ordu İl Teşkilatı Kültür ve Sanat Çalışmaları Politika Başkanlığı Başkanı Okan Sadri Engin bir kutlama mesajı yayınladı.
22.08.2021
15.04.2021
Ordu Deva Partisi'nden İlginç Bir Tiyatrolar Günü Mesajı
Ordu'da bir ilk olarak, Altınordu Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde, Ordu Gençlik Merkezi Binasında açılan KISA FİLM YAPIM" Kursuna ilgi büyük oldu.
27.03.2021
03.03.2021
Yönetmenliğini Cengiz Keskin'in yağtığı, Senaristiliğini ve Başrol oyunculuğunu Okan Sadri Engin'in üstlendiği "Bağımlılıkla mücadelede 7. sanat" sloganıyla OBUMDER (Bağımlılık ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği) katkılarıyla çekimleri 2019 yılında tamamlanan ve izleyici karşısına çıkan "YAŞAMAYI SEÇ UYANIŞ" adlı film bu yıl NARKOZ adıyla yepyeni bir versiyonla İnternet Dizisi olarak izleyiciyle buluşuyor.
Yakın zaman da Cinius Yayınevi tarafından basılan, İletişim Uzmanı ve Oyuncu Okan Sadri Engin tarafından kaleme alınan üç adet çocuk tiyatro oyununun yer aldığı “Gökten Üç Oyun Düşmüş” adlı tiyatro kitabı kitapseverlerle buluşmuştur .
26.02.2021
25.12.2020
 1