• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/okansadri.engin.9/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905435787280
  • https://www.instagram.com/okansadriengin/
  • https://www.youtube.com/channel/UCE01Y-Qea-Pg089XrAtRjUg
    • FİLM YAPIMCISI VE AKTÖR
    • yebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
OBUMDER
 
Bağımlılıklar ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği
SERHAT SPOR KULÜBÜ

Yeni mah 307 nolu sok. No .26 Altınordu.Ordu
0538 657 45 08
Serhat KİRAZ
EN TV
EN TV ARTIK YAYINDA

BABA SAYFA

Uzun zamandır sektörü bırakarak memleketi Ordu'ya gelip STK ve kurumsal çalışmalarla sinema ve tiyatroyu gençlere çocuklara sevdiren başarılı oyuncu ve yönetmen Okan Sadri Engin, bir süredir çekimleri Orduda süren "KUZEY YILDIZI" dizisinin 18.bölümün de yoğun bakım doktoru rolünde izleyicilerin karşısına çıktı.
Oyunculuk alanında yapmış olduğu başarılı çalışmalarının yanı sıra spor hayatını da sürdüren Okan Sadri Engin, Ankara'da yapılacak olan Türkiye Taekwondo Federasyonu 2020 Faaliyet Programında yer alan "Türkiye Taekwondo Poomse Şampiyonasına" hazırlanıyor.
26.01.2020
11.01.2020
Uzun zaman önce birçok tv dizisi yapımında rol alan ve sektörü 2009 krizinin ardından bırakarak tamamen tiyatroya yönelen oyuncu ve yönetmen Okan Sadri Engin, çekimleri Ordu'da devam eden Ersoy Güler'in yönetmenliğin de çekilen "Kuzey Yıldızı İlk Aşk" dizi setinde görüntülendi.
Uzun zamandır TSD Ordu Şubesi ve Altınordu Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle tiyatro eğitimleri sürdürülen TSD Ordu Şubesi'ne bağlı engellilerin tiyatro eğitimlerini tamamlamasının ardından, tiyatro sahnesine çıktılar. Uzun zamandır eğitim sürecinde olan Engelsiz Tiyatro ekibi Turgut Özakman'ın "DELİLER" ve Kandemir Konduk'uk "YASAKLAR" oyunlarından aldıkları skeçlerden DEVE KUŞU KABARE Adlı oyunlarıyla sahneye çıktılar.
11.01.2020
05.12.2019
Bir süredir tiyatro prova çalışmalarına devam eden Türkiye Sakatlar Derneği Ordu Şubesi bünyesinde bulunan bir gurup engelli, Oyuncu ve Yönetmen Okan Sadri Engin öncülüğünde Devekuşu Kabare adlı oyunla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinin kafesinde Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Cast Sorumlusu Özgür Yolcu ile bir araya gelerek sosyal medya da paylaşım yapan oyuncu Engin, akıllara Kuzey Yıldızı dizisinde rol alacak mı sorusunu getirdi.
27.11.2019
27.11.2019
 4  ...

  EN TV CANLI YAYIN